Про компанію

Компанія ТОВ «Адитивні лазерні технології України» (скорочено ТОВ «АЛТ України») є національним виробником сучасних машин вибіркового лазерного плавлення металевого порошку (3D-принтерів), призначених для створення металевих виробів будь-якої форми методом адитивного виробництва Powder Bed Fusion (лазерне плавлення металевого порошку в інертному середовищі), а також відповідного допоміжного обладнання.

Компанія розпочала свою діяльність з розробки обладнання в 2017 році. У 2018 році перший комплекс для 3D-друку металом – Alfa-150 – з габаритними розмірами робочого поля (Ш х Г х В) 150 х 150 х 200 мм, було зібрано та застосовано при створенні складних виробів для аерокосмічної галузі.

Після вдалої апробації результатів у науковій та практичній сферах в інших високотехнологічних і чітко регламентованих галузях промисловості, протягом 2018-2019 років було розроблено новий комплекс для прототипування та дрібносерійного виробництва – Alfa-280, який застосовується для високоточного друку різноманітних виробів при габаритних розмірах камери побудови (Ш х Г х В) 280 х 280 х 300 мм. Даний 3D-принтер був презентований на найбільшій спеціалізованій виставці Formnext (м. Франкфурт-на-Майні, Німеччина), де був високо оцінений закордонними фахівцями, а компанія ТОВ «АЛТ України» стала першою українською компанією, що представила свої розробки в області адитивних технологій в цілому.

Новітні досягнення компанії ТОВ «АЛТ України» щорічно висвітлюються на українських конференціях: «HighMatTech» (м. Київ), «Променеві технології в зварюванні та обробці матеріалів» (м. Одеса), «Космічні технології: сьогодення та майбутнє» (м. Дніпро), а також на локальних виставках – таких, як «Міжнародний промисловий форум» (м. Київ), «Addit Expo 3D» (м. Київ) та багатьох інших. У 2020 році розробки компанії були відзначені віце-прем’єр-міністром України – міністром з питань стратегічних галузей промисловості України Уруським О.С.

2018

На базі виробничих потужностей компанії ТОВ «АЛТ України» створена сучасна лабораторія матеріалознавства, що вивчає властивості матеріалів, які застосовуються, а також здійснює відпрацювання параметрів 3D-друку металом.

2020

Запущено дослідне та дрібносерійне виробництво надкомпактного 3D-принтера оновленої моделі Alfa-150D з оптимальним розміром камери робочого поля 150 х 150 х 180 мм і власним інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом користувача.

Компанія ТОВ «АЛТ України» – постійний член Науково-дослідного центру проблем використання адитивних технологій. Спільно з фахівцями Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та Imperial College London, компанія ТОВ «АЛТ України» займається постійною розробкою нових конструкційних матеріалів, конструюванням та проведенням різноманітних лабораторних досліджень у сфері адитивних технологій.

2021

Клієнтами компанії ТОВ «АЛТ України» є українські та європейські компанії, що здійснюють свою діяльність в аерокосмічній галузі, автомобілебудуванні, енергетиці, стоматології та медицині, а також дослідницькі центри й наукові лабораторії, що займаються вирішенням завдань топологічної оптимізації, прототипування, вивченням властивостей матеріалів та створенням новітніх виробничих рішень.

EU +48 226 602 305
UA +38 098 720 61 27
info@alt-print.com
sales@alt-print.com

Зв’яжіться з нами

Якщо у вас є будь-які запитання стосовно 3D-друку, або вам необхідна допомога в підборі матеріалу та обладнання для вирішення ваших технологічних задач, будь ласка, заповніть форму зворотного зв’язку: наш менеджер зв’яжеться з вами якнайшвідше